افزونه WP-Optimize Premium | پلاگین کش وردپرس | نسخه نهایی

59,000 تومان

درباره این محصول بیشتر بدانید

یکی از قدرتمند ترین و بهترین افزونه های بهینه سازی وب سایت بی شک افزونه WP-Optimize Premium می باشد پلاگین بهینه سازی وردپرس یا پلاگین کش وردپرس یک افزونه فوق العاده حرفه ای و همه کاره برای بهبود به کارایی وردپرس است که سایت شما را کش کرده و سرعت بارگذاری آن را چند برابر سریع تر میکند، پایگاه داده شما را تمیز کرده، تصاویر شما را فشرده می کند.

ویژگی حافظه پنهان WP-Optimize Premium بر روی سریعترین موتور ذخیره سازی جهان ساخته شده است. این ابزار ساده، محبوب و بسیار کارآمد همه چیزهایی را که برای سریع و بهینه نگه داشتن وب سایت خود نیاز دارید، دارد

نحوه کار افزونه WP-Optimize Premium

این کار را به سه روش هوشمندانه انجام می دهد:

به شما امکان می دهد کش پایگاه داده خود را تمیز و بهینه کنید.
این افزونه به شما امکان فشرده سازی تصاویر را می دهد.
به شما امکان می دهد صفحات خود را برای زمان بارگذاری فوق العاده سریع ذخیره کنید
همچنین شما را قادر می سازد تا CSS و جاوا اسکریپت را کوچک و ناهمگام کنید (معروف به “به تعویق انداختن CSS JavaScript”).

ویژگی Minify داخلی لایه دیگری از بهینه سازی را اضافه می کند و اندازه و تعداد درخواست ها را به سرور شما کاهش می دهد.

1. پایگاه داده را پاک می کند
پایگاه داده وردپرس شما همه چیزهایی را که برای وب سایت خود نیاز دارید ذخیره می کند – به علاوه بسیاری از چیزهایی که شما ندارید. WP-Optimize Cache تمام این داده های غیر ضروری را پاک می کند، جداول شما را تمیز می کند و حتی فضای از دست رفته به دلیل تکه تکه شدن داده ها را بازیابی می کند.

سازگار با موبایل و استفاده از آن بسیار ساده است.

تمام داده‌های غیرضروری (مانند نظرات حذف‌شده/تأیید نشده/هرزنامه، داده‌های قدیمی) به‌علاوه پینگ‌بک‌ها، ترک‌بک‌ها و گزینه‌های گذرا منقضی شده را حذف می‌کند.
میزهای MySQL را با فشار دادن دکمه فشرده و جدا می کند
کنترل دقیق بهینه سازی هایی که می خواهید انجام دهید
از طریق UpdraftPlus به طور خودکار یک نسخه پشتیبان از پیش بهینه سازی را راه اندازی میکند
نمایش آمار پایگاه داده و صرفه جویی بالقوه

جداول موجود در MySQL (پایگاه داده ای که وردپرس از آن استفاده می کند) به مرور زمان با اضافه شدن، حذف و جابجایی داده ها ناکارآمد می شوند. درخواست از MySQL برای بهینه سازی جداول خود هرازگاهی باعث می شود سایت شما با بیشترین سرعت ممکن اجرا شود. به خودی خود اتفاق نخواهد افتاد
هر بار که یک پست یا صفحات جدید را ذخیره می کنید، وردپرس یک بازبینی از آن پست یا صفحه ایجاد می کند. اگر یک پست را 6 بار ویرایش کنید، ممکن است 5 کپی از آن پست به عنوان ویرایش داشته باشید. این به سرعت بسیاری از داده‌هایی را که به ندرت استفاده می‌شوند به جداول پایگاه داده شما اضافه می‌کند، و باعث می‌شود که آنها به طور غیرضروری پف کرده و دسترسی به آنها کندتر شود.
ممکن است هزاران هرزنامه و نظر تایید نشده در جدول نظرات شما وجود داشته باشد، WP-Optimize Cache می تواند آن ها را با یک کلیک پاک کرده و حذف کند.
WP-Optimize Cache گزارش می دهد که کدام جداول پایگاه داده دارای فضای سربار و هدر رفته هستند تا به شما امکان کاهش آنها را بدهد.
پایگاه داده شما را هر هفته به‌طور خودکار پاک می‌کند و به گزینه «حفظ داده‌های هفته‌های گذشته [تعداد انتخاب‌شده]» احترام می‌گذارد.
WP-OPTIMIZE Cache به شما کمک می کند:
ایجاد فضا: وقتی یک پست یا صفحه را در وب سایت خود ویرایش می کنید، وردپرس به طور خودکار نسخه جدید را در پایگاه داده ذخیره می کند. اگر موارد را چند بار ویرایش کنید (و به خصوص اگر پست طولانی باشد)، پایگاه داده شما به زودی با ویرایش های قدیمی که فقط در آنجا قرار دارند مسدود می شود و فضای ارزشمندی را اشغال می کند. WP-Optimize Cache این ویرایش های غیرضروری پست را حذف می کند، حجم های ارزشمند داده را آزاد می کند و سرعت و کارایی را افزایش می دهد. همچنین جدول نظرات شما را تمیز می کند و همه هرزنامه ها و نظرات تایید نشده ای را که با یک کلیک ایجاد شده اند حذف می کند.

کنترل را در دست بگیرید: WP-Optimize Cache دقیقاً در مورد اینکه کدام یک از جداول پایگاه داده شما دارای فضای سربار و هدر رفته است گزارش می دهد و به شما بینش، کنترل و قدرت می دهد تا وب سایت خود را مرتب، سریع و کارآمد نگه دارید.

پس از فعال شدن، WP-Optimize Cache می‌تواند یک پاک‌سازی خودکار را بر اساس یک برنامه زمان‌بندی اجرا کند و تعداد داده‌های هفته‌های انتخابی را مطابق با مشخصات شما حفظ کند.

بهینه سازی تصاویر در وردپرس

2. تصاویر را فشرده می کند
بارگذاری تصاویر بزرگ اغلب بزرگترین مقصر در کاهش زمان بارگذاری سایت شما است.

WP-Optimize Cache یک ابزار فشرده‌سازی تصویر دارد که از تکنیک‌های فشرده‌سازی با تلفات پیشرفته برای تبدیل تصاویر بزرگ (که زمان زیادی طول می‌کشد) به فایل‌های فشرده‌شده ذخیره‌شده در کتابخانه تصویر شما، که می‌توانند در یک لحظه آپلود شوند، استفاده می‌کند.

این به شما امکان می‌دهد تا تصاویر PNG، JPG، GIF، BMP و TIF را تا اندازه ۵ مگابایت فشرده کنید و دارای ویژگی‌های مفید دیگری است، از جمله:

فشرده سازی انبوه، به شما امکان می دهد چندین تصویر موجود را به طور همزمان فشرده کنید.
الگوریتم فشرده سازی با اتلاف چند گذری هوشمند، که فشرده سازی دو برابر با افت کیفیت بسیار کمتر را به شما می دهد.
عملکرد “بازیابی نسخه های اصلی”، که به شما امکان می دهد تصاویر اصلی خود را در هر نقطه بازیابی یا برگردانید.
عملکرد فشرده سازی خودکار، که به طور خودکار تصاویر را به محض اضافه شدن به سایت فشرده می کند.
EXIF Data-Keeping به این معنی است که اطلاعات تصویر حتی پس از فشرده سازی تصویر حفظ می شود.
این افزونه وردپرس به شما اجازه می دهد تا سرعت صفحه خود را بدون افت کیفیت تصویر افزایش دهید.

حافظه پنهان در افزونه WP-Optimize Premium

ذخیره سازی شامل نگهداری داده های پویا در یک منطقه ذخیره سازی موقت است تا بتوان آن ها را در یک لحظه بازیابی کرد. ذخیره سازی یک راه مطمئن برای اطمینان از بارگیری صفحات وب با سرعت رعد و برق است.

عملاً، ویژگی کش قدرتمند و در عین حال ساده ما، زمانی که کاربر از هر صفحه یا پستی در سایت شما بازدید می کند، کش تولید می کند. وردپرس فایل‌های php پویا را برای تولید آن صفحه پردازش می‌کند و ما آن را در یک فایل html ثابت در پوشه کش ذخیره می‌کنیم، به طوری که وقتی کاربر بعدی بازدید می‌کند، صفحه ذخیره می‌شود و نیازی به پردازش ندارد. این کش منجر به زمان بارگذاری بسیار سریعتر می شود و به سرور شما کمی استراحت می دهد. بنابراین کش سرعت و عملکرد را افزایش می دهد و در عین حال استفاده سرور از منابع را کاهش می دهد.

با حداقل پیکربندی، کش کردن سایت خود با WP-Optimize Cache به لطف بسیاری از ویژگی های مفید، از جمله:

پیش بارگیری کش برای اطمینان از اینکه کش همیشه آماده و بارگذاری شده است.
فشرده سازی Gzip از HTML، جاوا اسکریپت و CSS برای کاهش زمان بارگذاری سایت.
حافظه پنهان مخصوص دستگاه برای اطمینان از اینکه نسخه صفحه بهینه شده همیشه ارائه می شود.
قوانین حذف کش پیشرفته، به طوری که می توانید تقریباً هر چیزی را با حذف کاربران وارد شده، URL های خاص یا کوکی ها در حافظه پنهان ذخیره کنید.
کش مرورگر برای دستور دادن به مرورگرهای سرویس گیرنده برای استفاده مجدد از منابع ذخیره شده (HTML، CSS، JS، تصاویر) در صورتی که از آخرین درخواست تغییری ایجاد نشد.
MINIFY و ترکیب CSS و JAVASCRIPT
علاوه بر سه ویژگی اصلی خود، WP-Optimize Cache دارای ویژگی کوچک‌سازی پیشرفته‌تر نیز است. ترکیب و کوچک کردن دارایی‌های سایت شما، تعداد درخواست‌ها به سرور شما (با ترکیب آنها) را کاهش می‌دهد و اندازه آنها را کاهش می‌دهد (با کوچک کردن محتوای آنها).

همراه با کش و فشرده سازی Gzip، این کار باعث بهبود عملکرد و زمان رسیدن به “اولین رنگ محتوا” می شود.

ویژگی minify همچنین به شما امکان می دهد CSS و JavaScript را به تعویق بیندازید. به تعویق انداختن CSS و جاوا اسکریپت به شما این امکان را می دهد که دارایی های غیر حیاتی را پس از بارگذاری صفحه اصلی بارگیری کنید و در نتیجه سرعت ظاهری افزایش یابد. کوچک کردن و به تعویق انداختن CSS و جاوا اسکریپت نیز Google PageSpeed Insights را خوشحال می کند!

به طور کلی WP-Optimize بهترین فناوری حافظه پنهان و بهینه سازی را در یک پلاگین بدون درز گرد هم می آورد تا سایت وردپرس شما را سریع، ناب و کارآمد کند.

WP-OPTIMIZE CACHE PREMIUM
نسخه رایگان ما از WP-Optimize Cache عالی است، اما ما یک نسخه Premium حتی قدرتمندتر با ویژگی های اضافی داریم که نهایت آزادی و انعطاف را ارائه می دهد:

پشتیبانی از چند سایت: بهینه سازی پایگاه داده را گسترش می دهد تا در یک زمان برای چندین سایت وردپرس کار کنند. اگر بیش از یک وب سایت را مدیریت می کنید، به WP-Optimize Cache Premium نیاز دارید.
انعطاف‌پذیری و کنترل: به شما این قدرت را می‌دهد که جداول منتخب یا ترکیب خاصی از جداول را در یک یا چند وب‌سایت وردپرس بهینه کنید، به جای اینکه همه جداول پایگاه داده را بهینه کنید.
حذف تصاویر استفاده نشده و ناخواسته: تصاویر یتیم را از سایت وردپرس شما حذف می کند، به علاوه تصاویری با اندازه مشخص و از پیش تعریف شده.
برنامه ریزی پیچیده: طیف گسترده ای از گزینه ها را برای زمان بندی بهینه سازی خودکار ارائه می دهد. زمان دقیقی را مشخص کنید و پاکسازی‌های روزانه، هفتگی، دو هفته‌ای یا ماهانه را اجرا کنید و هر تعداد بهینه‌سازی یکباره اضافی را انجام دهید.
رابط کاربری گرافیکی بدون درز: برای وضوح عالی در زمان‌بندی و مدیریت بهینه‌سازی‌های چند سایت.
پشتیبانی از WP-CLI: در صورتی که سایت های زیادی دارید، راهی برای مدیریت بهینه سازی ها از رابط خط فرمان ارائه می دهد
بارگذاری کند: فقط تصاویر و بخشی از یک صفحه وب را زمانی بارگیری کنید که برای کاربر قابل مشاهده باشد تا بتواند چیزی را خیلی سریع ببیند.
پیش نمایش بهینه سازی: به کاربران امکان پیش نمایش، انتخاب و حذف داده ها و رکوردهای موجود برای بهینه سازی را از پایگاه داده می دهد.
درخواست‌های کلیدی پیش‌بارگیری: دارایی‌هایی مانند فونت‌های وب و فونت‌های نماد را که توسط Google PageSpeed Insights توصیه می‌شود، از قبل بارگیری کنید.
پشتیبانی CACHE PREMIUM یکی از پیچیده‌ترین کارهایی است که می‌توانید برای یک وب‌سایت انجام دهید، بنابراین پشتیبانی ممتاز به شما آرامش خاطر را ارائه می‌دهد، اگر به هر پاسخ فنی یا کمکی برای پیکربندی بهینه‌سازی تنظیمات حافظه پنهان برای وب‌سایت خود نیاز دارید، می‌توانید به سرعت با او صحبت کنید.

 

تاریخ بروز رسانی : خرداد ماه 1402

نظرات و دیدگاه ها

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “افزونه WP-Optimize Premium | پلاگین کش وردپرس | نسخه نهایی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *