افزونه Aiomatic تولید محتوا با هوش مصنوعی ChatGPT نسخه نهایی

  • فارسی سازی اختصاصی آذرتم
  • نسخه نهایی
  • سازگاری با تمامی قالب ها
  • پشتیبانی حرفه ای

389,000 تومان

درباره این محصول بیشتر بدانید

افزونه Aiomatic تولید محتوا با هوش مصنوعی ChatGPT نسخه نهایی در وردپرس که از یک ایده ساده متولد شده است به مجموعه ای جامع از ابزارهای هوش مصنوعی تبدیل شده است که می تواند تجربه وردپرس شما را متحول کند.

این افزونه وردپرس در روزهای اولیه، افزونه Aiomatic یک تولیدکننده پست هوش مصنوعی بود که قادر به ایجاد پست های هوش مصنوعی با استفاده از چند روش ساده بود. اما به مرور زمان تبدیل به یک افزونه حرفه ای شد، شروع به تکامل کرد و قابلیت های خود را بسیار فراتر از طراحی اصلی خود گسترش داد.

امروزه Aiomatic فقط یک پلاگین نیست یک نیروگاه ایجاد کننده پست هوش مصنوعی با چندین روش تولید محتوا و یک ویرایشگر محتوای خودکار و یک ویرایشگر محتوای حرفه ای دستی، ربات چت هوش مصنوعی و یک تولید کننده محتوا از فیدهای RSS است.

این افزونه یک دستیار هوش مصنوعی یکپارچه است که محتوای تولید شده با هوش مصنوعی را به پلاگین های دیگر اضافه می کند و ایجاد کننده تصاویر انتشار پایدار است. پلاگین Aiomatic  یک زمین بازی هوش مصنوعی است که تنظیم دقیق هوش مصنوعی، تعبیه‌ها، کدهای کوتاه هوش مصنوعی و تعداد زیادی آمار را ارائه می‌دهد.

این افزونه یک ابزار سئوی هوش مصنوعی است که پیشنهادات هوش مصنوعی، محدودیت‌های استفاده، گزارش‌های استفاده و نمودارها را ارائه می‌کند.

افزونه Aiomatic سازنده فرم هوش مصنوعی،تعدیل کننده متن با هوش مصنوعی و یک مبدل صوتی به متن هوش مصنوعی است. و همیشه در حال رشدو بهبود و تکامل است.

با  Aiomatic، فقط یک پلاگین دریافت نمی کنید. بلکه در حال دریافت یک شریک هستید، ابزاری که خستگی ناپذیر کار می کند تا تجربه وردپرس شما را تا حد امکان یکپارچه و کارآمد کند.

شما نتیجه ساعت‌های بی‌شماری توسعه، اصلاح و تنظیم دقیق را دریافت می‌کنید که همگی از جانب من، که با اشتیاق، فداکاری و تعهد و با کمک بازخورد های مشتریان برای بهبود این افزونه در طول زمان انجام شده است.

افزونه وردپرس AIomatic به شما این امکان را می دهد که پست های جدید را با هوش مصنوعی منتشر کنید و پست های قدیمی را با محتوای جدید مرتبط با مقاله یا پست به روز کنید.
می‌توانید به هوش مصنوعی بگویید نظرات منفی یا مثبت محصول، گفتگو بین افراد مختلف، نظرات رویدادها، مقالات مرتبط با عنوان یک پست خاص و بسیاری موارد دیگر را بنویسد.

محتوای جذاب جدیدی برای خوانندگان وبلاگ ایجاد کنید یا به سادگی پست های قدیمی را با محتوای جدید تولید شده توسط هوش مصنوعی ادغام کنید.

در آخرین به‌روزرسانی افزونه، یک ربات چت هوش مصنوعی کاملاً قابل تنظیم نیز برای استفاده در قسمت فرانت اند یا انتهای سایت شما در دسترس خواهد بود.

این افزونه یک افزونه نویسندگی محتوای هوش مصنوعی است که برای وبلاگ نویسی خودکار و انتشار یا به روز رسانی خودکار پست ایده آل است.

این افزونه از موتورهای GPT-3 و GPT-4 AiomaticAPI، OpenAI یا Microsoft Azure OpenAI استفاده می کند تا وب سایت شما را به یک وبلاگ نویسی خودکار یا حتی یک ماشین پول ساز تبدیل کند.

شما می توانید آزادانه بین AiomaticAPI یا OpenAI انتخاب کنید و در API مورد نظر خود مشترک شوید، این افزونه با هر دو ابزار کار می کند.

از آنجایی که شما این گزینه را دارید که افزونه را مستقیماً با  ابزار OpenAI API تنظیم کنید.

نیازی به پرداخت هزینه به اشخاص یا برنامه دیگری برای خدمات آنها برای انتقال محتوای تولید شده توسط مدل GPT-3 یا GPT-4 OpenAI به سایت شما نخواهید داشت.

با استفاده از این افزونه، می‌توانید محتوا را مستقیماً از OpenAI دریافت کنید

بنابراین قیمت هر تماس را در مقایسه با سایر افزونه‌های مشابه، که از هزینه‌های ماهانه قیمت‌گذاری خاص خود استفاده می‌کنند، کاهش می‌دهند، که از آن نیز OpenAI را به نام شما پرداخت می‌کنند، اما سود خود را نیز نگه می‌دارند.

تست افزونه Aiomatic

می‌توانید نتایج تولید شده توسط افزونه را با استفاده از «نمایش فرانت اند AIomatic» مشاهده کنید.
و همچنین عملکرد افزونه را با استفاده از «تست Site Generator» آزمایش کنید. در اینجا می توانید عملکرد کامل افزونه را امتحان کنید.

 

 

مشاهده نسخه انگلیسی افزونه

تاریخ بروزرسانی : 30 اردیبهشت 1403

نظرات و دیدگاه ها

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “افزونه Aiomatic تولید محتوا با هوش مصنوعی ChatGPT نسخه نهایی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *