دانلود افزونه های پولی

افزونه Argus | افزونه دیسکورد برای وردپرس

افزونه Argus

افزونه Argus یک افزونه وردپرس است که وب سایت شما را به پلتفرم های اجتماعی مختلف متصل می کند. و در حال حاضر، از ادغام با Discord و Steam پشتیبانی می کند.

این افزونه به صورت بومی از سازندگان Elementor و Gutenberg پشتیبانی می کند. همچنین، همه بلوک‌های ساختمان دارای جایگزین‌های کد کوتاه هستند، بنابراین می‌توانید از آنها در هر محیطی که نیاز دارید استفاده کنید.

به وسیله افزونه Argus که به صورت اختصاصی توسط وبسایت آذر تم و به صورت رایگان منتشر شده است، شما می توانید به کاربران جدید امکان دهید تا با یک حساب Discord در وب سایت شما مجوز دهند و ثبت نام کنند. با تنظیمات گسترده، می توانید کنترل معقولی بر مجوز داشته باشید. نمایه‌ها و نمایه‌های تأیید نشده را بدون بررسی اعضای عبوری مسدود کنید و فقط به اعضای انجمن خود اجازه دهید تا اعضای انجمن دیگر را ممنوع کنند به افراد اجازه دهید با نمایه دیسکورد خود نظر بدهند. و  از بلوک های ویرایشگر برای اضافه کردن یک دکمه ورود به الگو یا یک کد کوتاه برای قرار دادن آن در هر مکانی استفاده کنید. همچنین می توانید گزینه ای برای مجوز با Discord Profile به فرم ورود پیش فرض وردپرس اضافه کنید.

همگام سازی نقش های کاربر وردپرس و نقش های انجمن Discord را در هر دو جهت همگام کنید. و پیوند بین دو نقش را پیکربندی کنید و نقش های اعضای انجمن را به طور خودکار در وب سایت ناپدید کنید تا نقش های WP در اعضای انجمن ظاهر شوند. همچنین می‌توانید با افزونه‌های مختلف عضویت، از جمله ممبر پرس، نقش‌ها را اختصاص دهید تا تنظیمات نقش چندگانه نیز پشتیبانی شوند

می توانید از ویجت ها و بلوک های چت برای نمایش فیدهای به روز رسانی از هر کانالی در انجمن خود استفاده کنید. همچنین می توانید قوانین Discord و پیام های پین شده را خروجی بگیرید. تنظیمات چت به شما امکان می دهد تا داده های خروجی را کنترل کنید، مانند حذف تصاویر یا ویدیو برای بهینه سازی ترافیک یا پنهان کردن پیوندها برای کنترل بهتر SEO.

همچنین شما می توانید به افراد اجازه دهید تا با نمایه Discord در وب سایت شما نظر دهند.

اطلاعیه ها.  افزونه آرگوس می تواند در مورد مطالب جدید و تغییرات وب سایت به کانال صنفی اعلان های خودکار ارسال کند. اعلان پیوندی به صفحه وب‌سایت، گزیده‌ای، ذکر @everyone و تاریخ رویداد خواهد داشت. این افزونه با تقویم رویدادهای مدرن یکپارچه شده است. همچنین با سفارشات WooCommerce کار می کند و می توانید در مورد سفارشات جدید در فروشگاه خود اعلان دریافت کنید.

دعوت نامه ها با یک بنر دعوت، می توانید یک دکمه بزرگ به صورت اختیاری با شمارنده اعضا ایجاد کنید که توجه افراد را به خود جلب کرده و آن ها را به انجمن شما دعوت کند. همچنین، می توانید یک ویجت با اعضای آنلاین فعلی خروجی بگیرید و برای پیوستن به انجمن تماس بگیرید.

اشتراک گذاری: می توانید یک دکمه اشتراک گذاری به وب سایت خود اضافه کنید. به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد تا پیوندهای صفحه را در انجمن خود به اشتراک بگذارند.

کدهای کوتاه مفید شما همچنین چندین کد کوتاه کوچک خواهید داشت که به پویایی بیشتر متون کمک می کند، مانند تعداد اعضای انجمن – یک عدد ساده که به طور خودکار به روز می شود. یا یک کد کوتاه پیوندی که یک لینک به کانال انتخاب شده خروجی می دهد و آن را دائماً به روز نگه می دارد.

ادغام بادی پرس می توانید آواتارهای بادی پرس را با آواتارهای Discord جایگزین کنید. و همچنین کنترل های مجوز را در حساب BuddyPress ایجاد کنید.

می توانید به کاربران جدید امکان دهید تا با یک حساب Steam در وب سایت شما مجوز دهند و ثبت نام کنند. از بلوک های ویرایشگر برای اضافه کردن یک دکمه ورود به الگو یا یک کد کوتاه برای قرار دادن آن در هر مکانی استفاده کنید.

 Download Plugin – دانلود افزونه

امتیاز شما post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *