افزونه دسته بندی و برچسب وردپرس TaxoPress Pro

 • کاملاً فارسی سازی شده
 • بدون لایسنس
 • نصب آسان
 • نسخه نهایی (ورژن آخر)
 • پشتیبانی رایگان آذرتم

129,000 تومان

درباره این محصول بیشتر بدانید

افزونه دسته بندی و برچسب وردپرس TaxoPress Pro یا افزونه TaxoPress Pro یک افزونه وردپرسی حرفه ای برای مدیریت برچسب ها و دسته های وب سایت است.

شرح
افزونه TaxoPress به شما این امکان را می دهد که برچسب ها، دسته ها و تمام شرایط طبقه بندی وردپرس خود را ایجاد و مدیریت کنید. TaxoPress می‌تواند به تمام محتوای وردپرس شما کمک کند، از اضافه کردن برچسب‌ها و دسته‌ها به صفحات گرفته تا مدیریت دسته‌های محصولات WooCommerce و برچسب‌های موضوعی bbPress.

با افزونه TaxoPress، می توانید تمام محتوای وردپرس خود را سازماندهی، بهینه سازی و نمایش دهید:

   • سازماندهی: در افزونه TaxoPress، می توانید طبقه بندی ها و همچنین اصطلاحات را مدیریت کنید. ابزارهایی برای اضافه کردن، تغییر نام، حذف و حتی ادغام عبارات برای شما وجود دارد. شما می توانید هر اصطلاح یا طبقه بندی را به هر نوع پست اضافه کنید.
   • بهینه سازی:افزونه TaxoPress می تواند سئوی شما را با مدیریت خودکار مدت بهبود بخشد. این افزونه می تواند به طور خودکار اصطلاحات مرتبط را برای محتوای شما پیشنهاد کند و آن شرایط را به صفحات آرشیو صحیح پیوند دهد.
   • ویترین:افزونه TaxoPress به شما امکان می دهد از شرایط خود برای ویژگی های پیشرفته مانند پست های مرتبط و ابرهای برچسب استفاده کنید.

10 ویژگی کلیدی در TAXOPRESS

 • مدیریت شرایط و طبقه بندی ها: می توانید طبقه بندی های جدیدی ایجاد کنید و تمام تنظیمات را برای هر طبقه بندی ویرایش کنید.
 • نمایش شرایط: این ویژگی به شما امکان می دهد یک نمایشگر قابل تنظیم از تمام اصطلاحات در یک طبقه بندی ایجاد کنید.
 • شرایط برای پست فعلی: به شما امکان می دهد یک نمایش قابل تنظیم از تمام شرایط اختصاص داده شده به پست فعلی ایجاد کنید.
 • پست های مرتبط: لیستی از پست ها را با برچسب ها و دسته بندی های مشابه نشان می دهد.
 • پیوندهای خودکار: اگر اصطلاحی به نام «وردپرس» دارید، ویژگی «پیوندهای خودکار» نمونه‌هایی از «وردپرس» را در محتوای شما پیدا می‌کند و پیوندهایی را به صفحه آرشیو آن برچسب اضافه می‌کند.
 • پیشنهاد شرایط: این ویژگی می‌تواند متاباکسی را نشان دهد که در آن می‌توانید تمام اصطلاحات موجود خود را مرور کنید. متاباکس دوم می تواند محتوای شما را تجزیه و تحلیل کند و ایده های جدیدی برای اصطلاحات پیدا کند.
 • مترادف اصطلاح: به شما امکان می دهد چندین کلمه را با یک اصطلاح مرتبط کنید.
 • شرایط ویرایش انبوه: به سرعت اصطلاحات طبقه بندی را از هر محتوایی در وردپرس اضافه یا حذف کنید.
 • مدیریت شرایط: اضافه کردن، تغییر نام، ادغام، حذف، حذف و حتی حذف اصطلاحات استفاده نشده.

ویژگی 1. ایجاد و مدیریت طبقه بندی
افزونه TaxoPress می تواند تمام طبقه بندی های ایجاد شده توسط وردپرس و افزونه ها و تم های شما را مدیریت کند. شما می توانید تنظیمات را برای هر طبقه بندی تغییر دهید. به عنوان مثال، می‌توانید برچسب‌های کلی را تغییر دهید و کنترل کنید که آیا طبقه‌بندی در نوشته ها و یا محصولات سازماندهی شده است یا خیر.

همچنین می توانید طبقه بندی های خود را به انواع پست های مختلف اختصاص دهید. برای مثال، می‌توانید از TaxoPress برای اضافه کردن دسته‌ها به صفحات یا برچسب‌های WooCommerce به پست‌ها استفاده کنید.

ویژگی 2. نمایش شرایط
ویژگی نمایش شرایط در TaxoPress به شما امکان می دهد یک ابر یا لیستی از اصطلاحات استفاده شده در سایت خود را نشان دهید. به عنوان مثال، می‌توانید یک «تگ ابر» ایجاد کنید که تمام دسته‌های محصولات ووکامرس شما را نشان می‌دهد، یا می‌توانید فهرستی از تمام برچسب‌ها در موضوعات bbPress ایجاد کنید.

TaxoPress سفارشی کردن قالب عبارات و اضافه کردن سبک های CSS سفارشی را آسان می کند. این کار را می توان در یک کد کوتاه نشان داد.

ویژگی 3. شرایط برای پست فعلی
ویژگی Terms for Current Post در TaxoPress به شما این امکان را می دهد که نمایش عبارات را برای پست های تکی سفارشی کنید. این نمایشگر جدا از هر نمایش پیش‌فرض عبارات در طرح زمینه شما است، بنابراین می‌توانید از این ویژگی برای نمایش عبارات در هر نقطه از سایت خود استفاده کنید.

ویژگی 4. پست های مرتبط
TaxoPress می تواند پست های مرتبط با پست فعلی را نمایش دهد. این ویژگی با بررسی شرایط طبقه بندی مشترک کار می کند. اگر پست شما دارای عبارات «سبزیجات» و «غذا» است، این ویژگی احتمالاً پست‌های دیگری را نشان می‌دهد که عبارات «سبزیجات» و «غذا» را نیز دارند. هرچه عبارات بیشتری به اشتراک گذاشته شود، احتمال نمایش پست بیشتر است.

پست های مرتبط را می توان در یک کد کوتاه، یک ویجت نشان داد، یا TaxoPress می تواند سعی کند پست های مرتبط را به طور خودکار به محتوای شما اضافه کند.

ویژگی 5. پیوندهای خودکار
ویژگی Auto Links در TaxoPress به طور خودکار به محتوای شما لینک اضافه می کند. اگر اصطلاحی به نام «وردپرس» دارید، ویژگی «پیوندهای خودکار» نمونه‌هایی از «وردپرس» را در محتوای شما پیدا می‌کند و پیوندی به صفحه آرشیو آن برچسب اضافه می‌کند. بنابراین هر نمونه ای از “وردپرس” به /tag/wordpress پیوند داده می شود.

ویژگی 6. شرایط خودکار
این ویژگی به وردپرس اجازه می‌دهد تا محتوای پست و عنوان پست شما را برای عبارات مشخص بررسی کند و به طور خودکار آن عبارات را به عنوان برچسب اضافه کند. در اینجا نمونه ای از نحوه کار آن آمده است:

شما “وردپرس” را به لیست کلمات کلیدی در TaxoPress اضافه می کنید.
اگر محتوای پست یا عنوان شما حاوی کلمه “WordPress” باشد، TaxoPress به طور خودکار “WordPress” را به عنوان اصطلاحی برای این پست اضافه می کند.

ویژگی 7. پیشنهاد شرایط
وقتی در حال نوشتن محتوا در وردپرس هستید، ویژگی Suggest Terms به شما کمک می کند. پیدا کردن بهترین اصطلاحات طبقه بندی برای محتوای خود برای شما بسیار آسان تر می شود.

شرایط پیشنهاد می‌تواند دو متاباکس را در صفحه ویرایش پست شما نشان دهد:

یک متاباکس می تواند به شما کمک کند تا از بین تمام اصطلاحات موجود خود مرور و انتخاب کنید.
یک متاباکس می تواند محتوای شما را تجزیه و تحلیل کند و ایده های جدیدی برای اصطلاحات پیدا کند. TaxoPress می تواند عباراتی را پیشنهاد کند که قبلاً در سایت شما وجود دارد. TaxoPress همچنین می تواند ایده های جدیدی از خدماتی مانند Dandelion و Open Calais ایجاد کند.

ویژگی 8. مترادف اصطلاح
قابلیت Synonyms یک ویژگی در TaxoPress Pro است که به شما امکان می دهد چندین کلمه را با یک اصطلاح مرتبط کنید. اگر TaxoPress محتوای شما را اسکن کند و مترادف آن را بیابد، طوری عمل می کند که گویی اصطلاح اصلی را پیدا کرده است.

مترادف ها در هر صفحه ترم در دسترس خواهند بود. به عنوان مثال، اگر اصطلاح شما «سیب» است، می‌توانید مترادف‌هایی مانند «سیب»، «گلدن دلیشز»، «گرنی اسمیت»، «بانوی صورتی»، «هونی کریسپ»، «رد دلیشز»، «بریبرن» و گراونشتاین».

ویژگی 9. شرایط ویرایش حرفه ای
به شما این امکان را می دهد که به سرعت اصطلاحات طبقه بندی را از هر محتوایی در وردپرس اضافه یا حذف کنید.

اولین قدم این است که انتخاب کنید کدام طبقه بندی را می خواهید تغییر دهید. در بالای صفحه، از کادرهای کشویی برای انتخاب طبقه بندی خود استفاده کنید. اکنون تمام پست ها و برچسب های پیوست شده به آنها را خواهید دید. اکنون می توانید شرایط را به همه پست های خود اضافه یا حذف کنید.

ویژگی 10. شرایط را مدیریت کنید
صفحه مدیریت شرایط در TaxoPress چندین ابزار مفید برای مدیریت شرایط موجود در سایت در اختیار شما قرار می دهد. این ابزارها را می توان با هر طبقه بندی استفاده کرد. در اینجا برخی از ابزارهای موجود در صفحه مدیریت شرایط آمده است:

 • افزودن شرایط: به سرعت شرایط را به محتوای خود اضافه کنید.
 • تغییر نام شرایط: نام اصطلاحات خود را به صورت عمده تغییر دهید.
 • ادغام شرایط: اصطلاحات موجود را با هم ترکیب کنید. این برای رفع اشتباهات تایپی در شرایط شما بسیار مفید است.
 • حذف شرایط: حذف شرایط از همه پست ها، بدون حذف آن شرایط.
 • حذف اصطلاحات: حذف عبارات به صورت دسته ای.
 • حذف اصطلاحات استفاده نشده: هر عبارتی را که به ندرت استفاده می شود حذف کنید.

تاریخ بروزرسانی : 11 مرداد 1402

نظرات و دیدگاه ها

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “افزونه دسته بندی و برچسب وردپرس TaxoPress Pro”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *