افزونه حرفه ای COVID-19 Coronavirus آمار زنده کرونا روی نقشه

افزونه حرفه ای COVID-19 Coronavirus آمار زنده کرونا روی نقشه

20,000 تومان

پلاگین افزونه حرفه ای COVID-19 Coronavirus آمار زنده کرونا روی نقشه یکی از بهترین افزونه های حال حاضر برای وردپرس می باشد که آمار زنده کرونا را به صورت فارسی نمایش میدهد

توضیحات

از آنجا که COVID-19 (coronavirus) در سراسر جهان گسترش می یابد ، ردیابی الگوهای انتقال از طریق نقشه coronavirus بسیار مفید و جالب است. حال آذر تم با ترجمه پلاگین حرفه ای COVID-19 Coronavirus Live Map WordPress Plugin این امکان را به وب سایت های فارسی زبان داده است که آمار زنده از انتشار دقیق  و زنده این ویروس در سراسر جهان داشته باشند . این پلاگین همانند اکثر افزونه های منتشر شده در وب سایت آذر تم ، برای اولین بار در کشور به صورت اورجینال به زبان فارسی ترجمه شده است .

این افزونه اجازه می دهد تا جدول / ابزارک های آمار را از طریق کد کوتاه اضافه کنید تا بازدید کنندگان سایت خود را از تغییر اوضاع در مورد همه گیر Coronavirus آگاه کند.

گزارش بروز رسانی نسخه جدید

نسخه پلاگین : 2.2.6.2

دموی انگلیسی پلاگین

پلاگین آمار کرونا برای وردپرس

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.


اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “افزونه حرفه ای COVID-19 Coronavirus آمار زنده کرونا روی نقشه”

در صورتی که قالب یا پلاگین به بروز رسانی نیاز داشت ، ورژن آن را وارد کرده و برای ما ارسال کنید ، پلاگین ها را در کمتر از 24 ساعت و قالب ها را طی 48 ساعت آینده بروز رسانی کرده و در وب سایت درج میکنیم . مدت ترجمه و بروز رسانی پلاگین های رایگان (موجود در مخزن وردپرس ) کمتر از پلاگین های پولی است .

 

بروز سانی