پک افزونه فارسی BuddyBoss Platform آخرین ورژن + اپلیکیشن

بهترین انجمن وردپرس ساز جهان بی شک پلاگین BuddyBoss می باشد که به صورت فارسی با ترجمه بیش از 5 هزار خط برای شما کاربران آماده شده است.

35,000 تومان

(1 بررسی مشتری)

درباره این محصول بیشتر بدانید

بی شک افزونه BuddyBoss Platform بهترین افزونه وردپرس در زمینه ارتباطات کاربران با یکدیگر نظیر پروفایل کاربری ، دایرکت زدن به همدیگر ، ارسال ناتیفیکیشن و … می باشد که طبق معمول برای اولین بار توسط آذر تم نسخه فارسی و نهایی آن برای فارسی زبانان عزیز انتشار داده شده است . حال به جزئیات دقیق تر امکانات این پلاگین قدرتمند می پردازیم :

پروفایل اعضاء : به همه کاربران وب سایت پروفایل اعضا داده می شود.
فیلد های پروفایل : انجمن خود را با زمینه های کاملاً قابل ویرایش سفارشی کنید که به اعضا امکان می دهد جزئیات مربوط به خود را به اشتراک بگذارند.
تنظیمات اشتراک : به اعضا اجازه دهید تنظیمات حساب و اعلان خود را از نمایه خود تغییر دهند.
اطلاع رسانی ها: اعضاء مربوط به فعالیت را با یک حباب نوار ابزار و / یا از طریق ایمیل به آنها اطلاع دهید و به آنها اجازه دهید تنظیمات اعلان خود را سفارشی کنند.
گروه های اجتماعی : به اعضا اجازه دهید تا خود را در گروه های اجتماعی عمومی ، خصوصی یا پنهان با فید فعالیت های جداگانه و لیست اعضا سازماندهی کنند.
بحث های انجمن: به اعضا اجازه دهید با استفاده از تابلوهای پیام سبک Q&A بحث و گفتگو داشته باشند. انجمن ها می توانند مستقل باشند یا به گروه های اجتماعی متصل باشند.
اطلاعیه فعال : فعالیتهای جهانی ، شخصی و گروهی با پشتیبانی کامنت در زمینه ارسال پیام ، ارسال مستقیم وmentions ، با پشتیبانی از اعلان نامه الکترونیکی ارائه می شود.
بارگذاری رسانه: به اعضا اجازه دهید عکس ها ، عکس های emojis و GIF های متحرک را بارگذاری کنند و عکس ها را در آلبوم ها ترتیب دهند.
پیام خصوصی: به اعضا اجازه دهید پیام های خصوصی ارسال کنند. پیام ها می توانند به یک عضو یا گروهی از اعضا ارسال شوند.
ارتباطات اعضا: اجازه دهید اعضا بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و روی افرادی که بیشتر به آنها اهمیت می دهند متمرکز شوند.
ایمیل دعوت نامه: اجازه دهید اعضا برای پیوستن به شبکه ، دعوت نامه های الکترونیکی را برای افراد غیر عضو ارسال کنند.
جستجوی شبکه ای: به اعضاء اجازه دهید در یک نوار جستجوی یکپارچه ، کل شبکه را همراه با انواع پست های دلخواه خود انتخاب کنند.

اپلیکیشن در ورژن های قدیمی موجود است. در آخرین نسخه بزودی اپ قرار داده خواهد شد.

تاریخ بروز رسانی : 29 مهر ماه 1402

 

نظرات و دیدگاه ها

1 دیدگاه برای پک افزونه فارسی BuddyBoss Platform آخرین ورژن + اپلیکیشن

  1. sae2ed kaabi

    کاملا کار میکنه و درست هست

    0
    0
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *