افزونه فیلتر حرفه ای محصولات HUSKY نسخه نهایی

 • فارسی سازی اختصاصی آذرتم
 • نسخه نهایی
 • سازگاری با تمامی قالب ها
 • پشتیبانی حرفه ای

149,000 تومان

درباره این محصول بیشتر بدانید

افزونه فیلتر حرفه ای محصولات HUSKY (که قبلا با نام WOOF شناخته می شد) یک افزونه وردپرس فیلتر حرفه ای محصول است که عملکرد افزونه WooCommerce را افزایش می دهد.

این افزونه به بازدیدکنندگان وب سایت شما امکان می دهد تا به راحتی محصولات ووکامرس را بر اساس: دسته بندی محصول، ویژگی های محصول، برچسب های محصول، طبقه بندی، زمینه های متا و قیمت محصول، عنوان محصول، توضیحات محصول و دیگر موارد جستجو و فیلتر کنند.

استفاده از فیلتر فرانت اند HUSKY اجازه می دهد تا فرم های فیلتر را بطور مستقیم در قسمت فرانت اند سایت ایجاد کنید.

این افزونه یکپارچه سازی وب سایت شما را از طریق کدهای کوتاه و ویجت های پیشرفته انجام می دهدو این امکان را میدهد تا فیلتر را با استفاده از این کد های کوتاه و یا ویجت ها اضافه کنید.

همچنین، فیلتر HUSKY تولید لینک‌های بهینه‌سازی شده برای موتورهای جستجو مانند: https://demo.products-filter.com/swoof/color-red/product_cat-sport/ را قادر می‌سازد.

این پیوندها می توانند در فایل نقشه سایت گنجانده شوند و به بهبود رتبه بندی موتورهای جستجو، به ویژه در گوگل کمک کنند.

ویژگی های کاربردی

حداکثر ادغام با WooCommerce: فیلتر محصول حرفه ای ارائه شده توسط  افزونه HUSKY برای ووکامرس بسیار بهینه شده است و حداکثر کارایی را ارائه می دهد.

این افزونه فیلتر که با در نظر گرفتن WooCommerce طراحی شده است، یکپارچگی و عملکرد روان را که به طور خاص برای نیازهای وب سایت های تجارت الکترونیکی طراحی شده است، تضمین می کند.

HUSKY با ویژگی‌های حرفه‌ای و بهینه‌سازی خود، یک تجربه فیلترینگ استثنایی را ارائه می‌کند و عملکرد و قابلیت استفاده فروشگاه ووکامرس شما را افزایش می‌دهد

سئو پیشرفته: فیلتر HUSKY توانایی ایجاد پیوندهای مناسب بهینه سازی موتور جستجو (SEO) را ارائه می دهد، مانند https://demo.products-filter.com/swoof/color-red/product_cat-sport/، که می تواند به بهبود رتبه وب سایت شما در گوگل و سایر موتورهای جستجو کمک کند این پیوندهای سازگار همچنین می توانند در فایل نقشه سایت شما گنجانده شوند و دسترسی محتوای فیلتر شده شما را برای اسکریپت موتورهای جستجو افزایش دهند.

رده بندی های سفارشی: فیلتر HUSKY به طور یکپارچه با طبقه بندی های سفارشی ادغام می شود و این امکان را می دهد که بدون زحمت طبقه بندی های خاصی مانند “Brands” را ایجاد کرده و از آنها استفاده کنید.

این افزونه امکان مدیریت محصولات و طبقه بندی های سفارشی که با نیاز های کسب وکار شما همخوانی دارند را فراهم میکند که میتوانید آنها را بر اساس برندها دسته بندی و فیلتر کنید و سازماندهی و ناوبری فروشگاه ووکامرس خود را ارتقا دهید.

فیلدهای متا: فیلتر HUSKY به شما امکان می دهد داده های فیلدهای متا را در فرآیند جستجو ترکیب کنید و امکان فیلتر کردن محصولات را بر اساس فیلدهای متا داده سفارشی کنید این فیلدها می توانند از نوع متن یا عدد باشند و در تنظیمات افزونه پیکربندی شوند.

با استفاده از این ویژگی، می توانید جستجوی محصولات خود را اصلاح کنید و نتایج بهتری را بر اساس متا داده های سفارشی مرتبط با محصولات خود ارائه دهید.

HUSKY سازگاری با فیلدهای سفارشی پیشرفته (ACF) را فراهم می کند و به شما امکان می دهد محصولاتی را بر اساس فیلدهای ACF از انواع انتخاب، رادیو، و درست نادرست ایجاد و فیلتر کنید.

گزینه‌های گسترده فیلتر: فیلتر HUSKY طیف متنوعی از گزینه‌های فیلتر را فراهم می‌کند تا کاربران را قادر به نتایج جستجو بر اساس معیارهای مختلف، از جمله دسته‌ها، برچسب‌ها، ویژگی‌ فیلدهای سفارشی و موارد دیگر اصلاح و محدود کند.

افزونه Example امکان استفاده از عملگر مناسب XOR را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد محصولات موردنظر را از نتایج جستجو حذف کنید.

با اعمال منطق XOR، می توانید جستجوهای محصول خود را با تعیین معیارهای خاصی که نباید در نتایج جستجو وجود داشته باشند، اصلاح کنید.

گزینه‌های سفارشی‌سازی: فیلتر HUSKY به شما امکان می‌دهد عناصر فیلتر (طراح هوشمند) و رفتار عناصر فیلتر را مطابق با طراحی و برند وب‌سایت خود سفارشی کنید.

Filter front builder: فیلترهای منحصر به فرد را با استفاده از کد کوتاه درقسمت فرانت اند سایت ایجاد کنید

سازنده عناصر فیلتر: HUSKY دارای یک سازنده عنصر فیلتر پیشرفته است که به شما این امکان را می دهد تا فیلترهای دقیق و سفارشی شده ای را برای نیازهای کسب و کار خود ایجاد کنید.

با استفاده از این سازنده (طراح هوشمند)، چه در دسته‌ها، ویژگی‌ها، برچسب‌ها یا معیارهای دیگر، انعطاف‌پذیری برای طراحی و پیکربندی عناصر فیلتر که کاملاً با نیازهای خاص شما هماهنگ هستند را دارید.

همچنین این سازنده عنصر فیلتر شما را قادر می‌سازد فیلترهای مناسبی ایجاد کنید که به طور دقیق کسب‌وکار شما را منعکس می‌کند و تجربه فیلترینگ پیشرفته‌تری را برای مشتریان شما فراهم می‌کند.

تجزیه و تحلیل عملکرد آمار: فیلتر HUSKY تجزیه و تحلیل عملکرد و دیدگاه را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد رفتار کاربر، ترکیب فیلترهای محبوب و نرخ تبدیل را ردیابی و تجزیه و تحلیل کنید.

ویژگی های پیشرفته: فیلتر HUSKY ویژگی های پیشرفته ای مانند فیلتر زنده، فیلتر مبتنی بر AJAX، گزینه های چند انتخابی، اسلایدرهای محدود، SKU، پیشنهادات جستجوی فیلتر متن، عناصر رنگی و عناصر تصویر را ارائه می دهد.

قابلیت افزونه

با فیلتر HUSKY می‌توانید فروشگاه خود را با موارد زیر تقویت کنید:

 • به راحتی یک ویجت فیلتر را پیاده سازی کنید
 • بدون زحمت از کدهای کوتاه محصول فیلتر استفاده کنید
 • جستجوی محصول بدون درز فیلتر AJAX
 • ویژگی Smart Designer را حستجو کنید
 • از بین گزینه‌های مختلف نمایش طبقه‌بندی انتخاب کنید: رادیو، چک باکس کشویی، اسلایدر روولوشن، رنگ، تصویر و موارد دیگر
 • فیلدهای متا را به طور موثر فیلتر کنید: جستجو بر اساس متن، اسلایدر، انتخابگر تاریخ
 • عناصر فیلتر سفارشی را با HUSKY Smart Designer ایجاد کنید
 • محصولات را بر اساس SKU فیلتر کنید
 • با رنگ اصلاح کنید
 • فیلتر بر اساس تصاویر
 • اسلایدر روولوشن
 • فیلتر کشویی
 • آمار فیلترجمع آوری داده های آماری در مورد درخواست های جستجو برای افزایش اثربخشی کسب و کار
 • فیلتر جستجوی سریع
 • فیلتر متا
 • پیوندهای  سازگار پارامترهای جستجو را به بخش های URL تبدیل کنید و مزایای SEO را ارائه دهید
 • مرتب سازی بر اساس رتبه بندی
 • شرایط فیلتر
 • فیلتر محصولات ویژه
 • فیلتر چک باکس موجود در انبار
 • فیلتر بر اساس برچسب
 • فیلتر چک باکس در حال فروش
 • پیام رسان محصولات برای نتایج فیلتر

یک قالب حرفه ای برای همه

اگر یک توسعه دهنده WordPress + PHP هستید که به دنبال انعطاف پذیری بیشتر هستید، فیلتر HUSKY راه حل بسیار مناسبی را ارائه می دهد. با API پسوند فیلتر HUSKY، می توانید خلاقیت خود را آزاد کنید و ویژگی های منحصر به فردی را برای پروژه یا مشتریان خود ایجاد کنید. با استفاده از API و الهام گرفتن از برنامه‌های افزودنی پیش‌فرض، می‌توانید پسوندهای سفارشی برای فرم جستجو ایجاد کنید و حتی الگوی حلقه woo-products را متناسب با نیازهای خاص خود تنظیم کنید. این سطح از انعطاف پذیری امکانات نامحدودی را برای فیلتر کردن محصولات فراهم می کند و شما را قادر می سازد تا به نتایج حرفه ای برسید و نیازهای منحصر به فرد خود را برآورده کنید.

این افزونه فیلتر پیشرفته که نه تنها برای توسعه دهندگان بلکه برای همه کاربران طراحی شده است، سطح قابل توجهی از انعطاف پذیری را ارائه می دهد که از نمایش استاندارد یک فروشگاه ووکامرس پیشی می گیرد، واین راه‌حل ایده‌آل را برای گسترش عملکرد فیلتر فراهم می‌کند و به شما امکان می‌دهد تجربه فیلتر را مطابق با نیازهای خاص خود تنظیم کنید. با استفاده از این افزونه، می‌توانید فروشگاه ووکامرس خود را به ارتفاعات جدیدی ارتقا دهید، انعطاف‌پذیری بیشتری ارائه دهید و کاربران را قادر سازید تا محصولات را با سهولت و دقت بیشتری کشف کنند. با این افزونه بهترین راه برای گسترش عملکرد فیلتر و باز کردن پتانسیل کامل فروشگاه آنلاین خود را تجربه کنید.

مشاهده نسخه انگلیسی افزونه

تاریخ بروزرسانی : 17 مهر 1402

نظرات و دیدگاه ها

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “افزونه فیلتر حرفه ای محصولات HUSKY نسخه نهایی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *