افزونه Bulk Table Editor ویرایش دسته جمعی اطلاعات ووکامرس

 • کاملاً فارسی
 • نصب رایگان توسط آذرتم
 • پشتیبانی مادام العمر و دسترسی به فایل
 • نسخه نهایی

95,000 تومان

(2 بررسی مشتری)

درباره این محصول بیشتر بدانید

افزونه Bulk Table Editor یک پلاگین پیشرفته ووکامرس است که به شما امکان میدهد تا جداول فروشگاه خود از جمله: قیمت، تصویر، متغیرها و… به صورت گروهی ویرایش کنید Bulk Table Editor در واقع یک افزونه قدرتمند و پیشرفته است که برای بهبود مدیریت و ویرایش فروشگاه های ووکامرس طراحی شده است و طیف گسترده ای از ویژگی‌ها را با هدف ساده‌سازی فرآیند ویرایش حرفه ای محصولات، مدیریت فروش، تنظیم قیمت‌ها و موجودی و موارد دیگر ارائه می دهد که همه ی آنها را می توان از طریق داشبورد بصری افزونه مدیریت کرد.

بررسی اجمالی ویژگی ها

ویرایش حرفه ای: میتوانید محصولات، قیمت ها، سهام، تصاویر، دسته ها و تغییرات را به راحتی مدیریت کنید.
پیوند محصول: فروش را با افزایش فروش متقابل ارتقاء دهید.
مرتب سازی و فیلتر کردن:میتوانید محصولات را سریعا پیدا کنید، فروش را تنظیم کرده و SKU ایجاد کنید.
ادغام: قابلیت را با فیلدهای سفارشی و گزینه های پیشرفته گسترش دهید.
فروشگاه خود را با ویرایشگر جدول پیشرفته افزونه مدیریت کنید
میتوانید با این افزونه مدیریت فروشگاه ووکامرس خود را با ویرایشگر جدول حرفه ای تغییر دهید. تغییرات حرفه ای سریع و کارآمد در محصولات، زمان‌بندی فروش، ویرایش قیمت‌ها، سهام و موارد دیگر همه از یک داشبورد بصری واحد. با برگه «دسته و تصاویر»، مدیریت تصاویر و دسته‌بندی محصول بدون دردسر می‌شود و امکان به‌روزرسانی حرفه ای دسته‌ها و تنظیمات بی‌وقفه تصاویر برجسته و گالری را فراهم می‌کند.

ویژگی های کلیدی افزونه Bulk Table Editor:

ویرایش حرفه ای بدون دردسر: قیمت ها، سهام و تغییرات را به سرعت تنظیم کنید. کل دسته ها را مدیریت کنید و تصاویر را به صورت حرفه ای و آسان به روز رسانی کنید.
مرتب‌سازی و فیلتر کردن پیشرفته: فیلترهای قوی مدیریت موجودی و کاتالوگ‌های بزرگ محصولات را آسان می‌کند.
مدیریت استراتژیک فروش: استراتژی های تبلیغاتی را به صورت تاثیرگذار با ابزارهایی برای زمان بندی فروش و تنظیم تخفیف های پویا اجرا کنید.
مدیریت دسته و تصاویر: تب جدید امکان کنترل مستقیم بر روی تصاویر و دسته بندی های محصول را فراهم می کند و ابزارهایی آسان برای به روز رسانی و مدیریت تصاویر و تخصیص دسته ها دارد.
پیوند محصول پیشرفته: با توصیه‌های فروش خودکار و فروش متقابل، درآمد را افزایش دهید و تجربه خرید و سودآوری را بهبود بخشید.
یکپارچه سازی بدون درز: این مزیت سازگار با برنامه های افزودنی کلیدی ووکامرس، بهبود عملکرد متناسب با نیازهای کسب و کار شما را فراهم میکند
پشتیبانی چند زبانه: مخاطبان جهانی را با قابلیت‌های چند زبانه جذب کنید و دامنه بازار خود را گسترش دهید.
از قدرت ویرایشگر جدول حرفه ای برای ساده کردن عملیات ووکامرس خود استفاده کنید.

دسترسی آسان به توابع حرفه ای

با منوی عملکرد حرفه ای بصری ما میتوانید مدیریت قیمت و سهام خود را بدون زحمت افزایش دهید در ابتدا با تنظیم یک مقدار پایه شروع کنید و سپس عملکرد مورد نیاز خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال، اعمال یک قیمت فروش “20٪ تخفیف” به طور خودکار تخفیف را از قیمت معمولی محاسبه می کند که اینکار تضمین می‌کند که تنظیمات در سطوح سهام و قیمت‌های کلی با دقت انجام می‌شوند و ارزش‌های فعلی را برای دقت و سهولت منعکس می‌کنند.

فیلتر پیشرفته
ویرایشگر جدول حرفه ای این افزونه برای ووکامرس قابلیت های فیلترینگ قدرتمندی را معرفی می کند تا نحوه مدیریت موجودی فروشگاه خود را متحول کند پس با رابط بصری و گزینه‌های پیشرفته، نظارت بر کاتالوگ محصولات شما کارآمدتر و زمان‌برتر می‌شود.

ویژگی های کلیدی فیلتر پیشرفته:

فیلترهای وضعیت چند انتخابی و فروش: میتوانید بدون زحمت جستجوی خود را با گزینه های چند انتخابی برای دسته ها، برچسب ها و وضعیت سهام اصلاح کنید. بعلاوه، از فیلتر وضعیت فروش برای شناسایی سریع محصولات در حال فروش، استفاده کنید یا همه محصولات را بدون توجه به وضعیت فروش آنها مشاهده کنید. این ترکیب نمای کلی و جامعی از فیلتر ها را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد محصولات را با دقت بی نظیری هدف قرار داده و مدیریت کنید.

مدیریت کارآمد سهام: فیلتر چندگانه وضعیت سهام توانایی بی نظیری را برای نظارت و تنظیم موجودی شما فراهم می کند و به شما امکان میدهد تا اقلام را در سطوح مختلف موجودی ردیابی کنید.

تنظیمات فیلتر دائمی: فیلترهای هوشمند این پلاگین حرفه ای هنگام حرکت در برگه ها و صفحات مختلف تنظیمات شما را به خاطر می آورند که این تداوم موجب صرفه جویی در زمان ارزشمند شما می شود و نیاز به تنظیم مکرر فیلترهای دلخواه خود را در حین مدیریت فروشگاه از بین می برد.

مدیریت دسته و تصاویر
برگه «دسته و تصاویر» که به تازگی به افزوننه اضافه شده است به طور ویژه برای ساده‌سازی نحوه مدیریت تصاویر و دسته‌بندی محصول، افزایش کارایی و کنترل موجودی فروشگاه ووکامرس شما طراحی شده است.

بصری محصول خود را تقویت کنید

به‌روزرسانی‌های بی‌وقفه تصویر: با استفاده از برگه «دسته و تصاویر»،این پلاگین به‌روزرسانی تصاویر برجسته و گالری به فرآیندی بدون دردسر تبدیل می‌شود پس چه بخواهید یک محصول را تنظیم کنید یا تغییراتی را به صورت حرفه ای در آن اعمال کنید، این برگه ابزارهایی را که برای تازه و جذاب نگه داشتن تصاویر محصولتان نیاز دارید ارائه می دهد.
بزرگنمایی برای جزئیات: هر تصویر در جدول دارای یک گزینه بزرگنمایی است که به شما امکان می دهد تصاویر را مستقیماً بزرگ کرده و بررسی کنید و از بی نقص بودن همه جزئیات اطمینان حاصل کنید.

به‌روزرسانی‌های دسته‌بندی حرفه ای: نحوه سازماندهی محصولات خود را با ابزار مدیریت دسته‌بندی چند انتخابی ما برای بار دیگر تعریف کنید. این ویژگی نه تنها به‌روزرسانی دسته‌ها را امکان‌پذیر می‌کند، بلکه شامل یک عملکرد جستجو نیز می‌شود، که یافتن و اختصاص دسته‌های مناسب به محصولات شما را آسان‌تر از همیشه می‌کند.
گزینه‌های انعطاف‌پذیر: چه در حال افزودن دسته‌های جدید، تنظیم دسته‌های خاص، حذف دسته‌های ناخواسته، یا پاک کردن آنها به طور کلی باشید، برگه «دسته و تصاویر» به شما این امکان را می‌دهد که فهرست‌های محصولات خود را به طور دقیق تنظیم کنید.

چرا افزایش فروش و فروش متقابل مهم است:

به حداکثر رساندن درآمد: افزایش فروش به شما امکان می دهد جایگزین های با قیمت بالاتر یا با ارزش تر را پیشنهاد دهید و میانگین ارزش سفارش خود را ارتقاءدهید.
افزایش تجربه مشتری: فروش متقابل به مشتریان محصولاتی را معرفی می‌کند که مکمل انتخاب‌های آن‌ها است و تجربه خرید آنها را بهبود می‌بخشد.
تبدیل سبد خرید را افزایش دهید: فروش های بالای فروش و فروش متقابل می تواند مرورگرها را به خریداران تبدیل کند و نرخ تبدیل را نیز افزایش دهد.
وفاداری مشتری: با توصیه محصولات مرتبط، نشان می دهید که نیازهای مشتریان خود را درک می کنید و وفاداری را تقویت می کنید.

با برگه محصولات مرتبط ویرایشگر جدول حرفه ای، ابزارهایی برای راهنمایی استراتژیک مشتریان خود، بهبود تجربه خرید آنها و در نهایت کسب درآمد بالا برای فروشگاه ووکامرس خود دارید.

فیلترهای محدوده

فیلترهای محدوده ویرایشگر جدول حرفه ای به شما این امکان را می دهد که به راحتی محصولات را در محدوده خاصی پیدا کرده و به روز کنید.

در اینجا چند نمونه از نحوه استفاده از فیلترهای محدوده برای ویرایش حرفه ای محصولات خود آورده شده است:

قیمت تمام محصولات را در یک دسته بندی خاص به روز کنید.
قیمت فروش را برای همه محصولات با سطح موجودی زیر یک آستانه مشخص تعیین کنید.
همه محصولات خارج از انبار را به عنوان مخفی علامت گذاری کنید.
فیلترهای محدوده ابزار قدرتمندی هستند که می توانند به شما در صرفه جویی در زمان و بهبود بهره وری کمک کنند.

فروش مکرر

ویرایشگر جدول حرفه ای، تنظیم و مدیریت فروش تکراری را آسان می کند و هر بار که یک فروش ایجاد می کنید، قیمت فروش در یک زمینه تاریخی ذخیره می شود و این بدان معنی است که شما به راحتی می توانید فروش های جدید را با قیمت های قبلی فروش بدون اینکه هر بار آنها را به صورت دستی وارد کنید، تنظیم کنید.

برای راه اندازی یک فروش تکراری، فروش جدیدی ایجاد کنید و قیمت فروش، تاریخ شروع و تاریخ پایان را در آن وارد کنید. سپس، کادر “فروش تکرارشونده” را علامت بزنید.

هنگامی که برای شروع فروش بعدی آماده شدید، فروش قبلی را به سادگی ویرایش کنید و تاریخ شروع و پایان را به روز کنید. ویرایشگر جدول حرفه ای به طور خودکار قیمت فروش را به قیمت تاریخی به روز می کند که میتواند موجب صرفه جویی زمان بسیاری شود و از مشکلات زیادی جلوگیری کند

ادغام  برندهای ووکامرس

ادغام جدید ویرایشگر جدول حرفه ای با مارک‌های ووکامرس، ارائه قابلیت‌های فیلتر پیشرفته و به‌روزرسانی حرفه ای، به صاحبان فروشگاه‌ها این امکان را می‌دهد تا از این مزایا حداکثر استفاده را ببرند و از کارایی عملیاتی و رضایت مشتری اطمینان حاصل کنند.

مدیریت ساده: فوراً فهرست های محصولات خود را بر اساس نام تجاری سازماندهی و به روز کنید و مدیریت موجودی را سریع تر کنید.
کارایی بازاریابی: به سرعت تبلیغات و دیده شدن خود را برای مارک های مختلف تطبیق دهید و بازاریابی فروشگاه خود را افزایش دهید.
صرفه جویی در زمان: اقدامات حرفه ای به معنای کلیک های کمتر و زمان بیشتر برای استراتژی است و به شما کمک می کند تا به جای به روز رسانی خسته کننده، روی پیشرفت تمرکز کنید.
با Bulk Table Editor میتوانید قدرت برندها را در فروشگاه ووکامرس خود باز کنید.

با افزونه حرفه ای Bulk Table Editor داده های خود را به راحتی صادر کنید

ویرایشگر جدول حرفه ای علاوه بر قابلیت های قدرتمند ویرایش حرفه ای، عملکرد صادراتی مناسبی را ارائه می دهد و تنها با چند کلیک، می توانید داده های محصول خود را به عنوان یک فایل csv. صادر کنید. چه در حال پشتیبان گیری باشید، چه تجزیه و تحلیل های عمیق انجام دهید، ویژگی صادرات ما این فرآیند را ساده می کند و تضمین می کند که کنترل کاملی بر داده های ووکامرس خود دارید.

پیش نمایش انگلیسی افزونه

تاریخ بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1403

 

نظرات و دیدگاه ها

2 دیدگاه برای افزونه Bulk Table Editor ویرایش دسته جمعی اطلاعات ووکامرس

 1. modirrr

  سلام و وقت بخیر
  برای ووکامرس هست این افزونه درسته؟ میشه برای دیگر بخش ها هم استفاده کرد؟

  0
  0
  • مدیر فنی

   سلام و وقت بخیر
   این افزونه مختص ووکامرس هستش. در صورت تمایل میتونید دموی انگلیسی رو مشاهده کنید

 2. واحد وردپرس

  سلام
  فک کنم کار یک ماه منو در یک ساعت انجام داد
  بسیاررر ممنونم از لطفتون ♥

  0
  0
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *