افزونه پخش فایل های تصویری وب سایت Ultimate Video Player

 • کاملاً اورجینال و فارسی سازی شده
 • قابلیت نصب در نامحدود دامنه
 • آپدیت مادام العمر و رایگان
 • پشتیبانی اختصاصی آذرتم

59,000 تومان

(2 بررسی مشتری)

درباره این محصول بیشتر بدانید

افزونه Ultimate Video Player چیست؟

افزونه وردپرس Ultimate Video Player یک پخش کننده ویدئو / صوتی ریسپانسیو قدرتمند برای همه قالب وردپرس است که با WooCommerce نیز سازگار است، که می تواند (mp4) / صدا (mp3)، پخش ویدیو یا صدا را از سرور، ویدیوی یوتیوب یا Vimeo / Vimeo Pro پخش کند. ویدئو این افزونه فقط به فرمت mp4 / mp3 (بهترین و پرکاربردترین فرمت‌های وب) نیاز دارد و بدون توجه به اینکه از کدام مرورگر استفاده می‌شود، روی دستگاه‌های تلفن همراه و دسکتاپ کار می‌کند، این کار با ترکیب چندین موتور ویدیویی به روشی واقعا هوشمند امکان‌پذیر است. افزونه وردپرس Ultimate Video Player از لیست های پخش نامحدود پشتیبانی می کند و هر لیست پخش می تواند ویدیوی نامحدودی داشته باشد.

لیست های پخش را می توان از یک نشانه گذاری ساده HTML، فایل XML، لیست پخش ترکیبی (vimeo | vimeo pro | youtube | HTML5 ویدیو / صوتی)، پوشه ویدیو (فایل های mp4)، پوشه صوتی (فایل های mp3)، لیست پخش یوتیوب یا vimeo / آلبوم بارگذاری کرد.

دارای تعداد زیادی ویژگی مانند طرح‌بندی واکنش‌گرا، فهرست‌های پخش متعدد، API خارجی، دیپ لینک اختیاری، پوسته واکنش‌گرا، جاسازی و اشتراک‌گذاری، پنجره اشتراک‌گذاری، انتخابگر کیفیت ویدیو، انتخابگر زیرنویس، پشتیبانی 360 درجه / واقعیت مجازی / VR، پشتیبانی صوتی با واقعی ویژوالایزر طیف زمانی، قبل از پخش، ویدیو یا تصویر پس از پخش، تبلیغات تصویری، ویدیوی خصوصی / محافظت شده با رمز عبور، رمزگذاری منبع / مسیر ویدیو، پخش زنده HTTP / HLS / m3u8 پشتیبانی ویدیو، DASH MPEG / mpd پخش زنده Google تجزیه و تحلیل، google adsense، google google drive، openload / openload.co، پشتیبانی از chromecast و غیره آن را به بهترین و چشمگیرترین پخش کننده ویدیویی موجود در فروش تبدیل می کند.

افزونه پخش ویدئو وردپرس

ویژگی های اصلی افزونه وردپرس Ultimate Video Player

چیدمان واکنش گرا و تولید کننده کد کوتاه

پشتیبانی WooCommerce، UVP را می توان در صفحه محصول WooCommerce گنجاند، تمام فرمت های ویدیویی، ویژگی ها و تنظیمات دقیقاً مانند نسخه وردپرس کار می کنند، هیچ محدودیتی وجود ندارد.

پشتیبانی از Chromecast، پخش ویدیوی mp4 یا صدای mp3 بر روی صفحه تلویزیون با استفاده از Chromecast، رسانه را می توان از طریق رابط پخش کننده کنترل کرد، اساساً مرورگر و پخش کننده تبدیل به یک تلویزیون از راه دور می شوند.

پشتیبانی از انواع پست های سفارشی

گزینه ای برای شروع در لیست پخش یا ویدیو به طور مستقیم در کد کوتاه

پیش نمایش ریز عکسها و لیست پخش تکراری

ریز عکس های ویدئویی تولید شده به صورت خودکار زنده، اکنون امکان تولید خودکار ریز عکس های پیش نمایش ویدئو به طور مستقیم از ویدئو وجود دارد.
این ویژگی با mp4/video میزبان خود یا میزبان خارجی، HLS/m3u8، Google Drive، Dropbox، Amazon S3 و موارد دیگر کار می‌کند.

گزینه ای برای تنظیم ویدیو به صورت درون خطی (استفاده از پخش کننده ویدیوی درون خطی مانند همه دستگاه های دیگر) یا پیش فرض برای IOS (از پخش کننده پیش فرض استفاده کنید، زمانی که ویدیو شروع به پخش کرد، ویدیو تمام صفحه می شود، عملکرد پیش فرض IOS).

آیکون های دکمه های بر اساس وکتور اختیاری با استفاده از فونت عالی

پشتیبانی از تجزیه و تحلیل گوگل، امکان مشاهده چند بار پخش یا دانلود یک ویدیو

پشتیبانی از تبلیغات گوگل ادسنس

 • این افزونه برای موبایل و دسکتاپ بهینه شده است
 • پشتیبانی از کیفیت ویدیوی چندگانه و انتخابگر کیفیت ویدیوی اختیاری مشابه Youtube.
 • فقط فایل ویدیویی mp4 مورد نیاز است
 • دیپ لینک اختیاری (لینک منحصر به فرد و قابل اشتراک گذاری برای لیست پخش و ویدیوی فعلی)
 • فول اسکرین اختیاری، این ویژگی به شما امکان می دهد شکاف های پخش کننده ویدیو را پر کنید، به عنوان مثال می توانید یک پخش کننده واقعی با عرض کامل داشته باشید.

 

هر نوع لیست پخش را از طریق نشانه گذاری HTML، XML، لیست پخش ترکیبی (vimeo | youtube | ویدیوی HTML5)، پوشه ویدیو، لیست پخش یوتیوب یا لیست پخش / آلبوم Vimeo بارگیری کنید، همچنین می توان لیست پخش ترکیبی با youtube یا mp4 یا ویدیوهای vimeo ایجاد کرد.

پشتیبانی از لیست پخش تصادفی، این گزینه اجازه می دهد تا با یک لیست پخش تصادفی / مختلط / تصادفی در هنگام بارگذاری لیست پخش شروع کنید.

لیست های پخش نشانه گذاری HTML را می توان به صورت دستی ایجاد کرد یا از یک پایگاه داده تولید کرد.

پشتیبانی از لیست های پخش نامحدود و هر لیست پخش می تواند ویدیوهای نامحدودی داشته باشد.

فهرست‌های پخش سفارشی اختیاری / انتخابگر جعبه ترکیبی دسته‌ها / کادر کشویی را انتخاب کنید.

فهرست پخش اختیاری و لیست های پخش پنجره / انتخابگر دسته ها.

سه نوع افکت شناور برای ریز عکس‌های انتخابگر پنجره فهرست‌های پخش / دسته‌ها.

فهرست پخش اختیاری و پنجره انتخابگر دسته‌ها/باز شدن خودکار (بازیکن می‌تواند با فهرست پخش یا پنجره فهرست‌های پخش / انتخابگر دسته‌ها قابل مشاهده یا پنهان شروع شود).

لیست پخش را می توان در پایین یا سمت راست قرار داد.

گزینه ای برای نمایش فقط تصاویر کوچک بدون متن، عرض و ارتفاع تصاویر بندانگشتی را می توان به هر اندازه ای که می خواهید تنظیم کرد. این ویژگی با همه انواع لیست پخش کار می کند.

پشتیبانی از پیمایش لیست پخش هنگامی که ماوس به جای نوار اسکرول پیش فرض حرکت می کند.

دکمه دانلود ویدیوی اختیاری (این دکمه ها را می توان به صورت جهانی یا جداگانه برای هر ویدیو حذف / اضافه کرد).

پشتیبانی از ویدئوهای محلی، پخش از سرور، یوتیوب یا Vimeo / Vimeo Pro.

استفاده از پوسته سفارشی پیش فرض پلاگین وردپرس Ultimate Video Player حتی برای ویدیوهای یوتیوب.

منطقی که فقط به کاربرانی که وارد سیستم شده اجازه پخش/مشاهده ویدیو را می دهد.

دکمه های انتخاب کننده کیفیت ویدیوی یوتیوب از نوار کنترل ویدیو. نرخ های کیفیت موجود به روشی جالب نمایش داده می شود تا بتوانید کیفیت مورد نظر را برای پخش ویدیو انتخاب کنید.

پیش از پخش پیشرفته، اواسط پخش، پس از پخش / تبلیغات / ویدیو یا تصویر تبلیغاتی اختیاری (شبیه به تبلیغات یوتیوب با ویژگی های اضافی). UVP از تبلیغات نامحدود پشتیبانی می کند که می توان آنها را به راحتی اضافه و پیکربندی کرد.


دموی-افزونه-Ultimate-Video-Player

تبلیغات پاپ آپ اختیاری (مشابه تبلیغات پاپ آپ یوتیوب نمایش داده می شود). می‌توان چندین آگهی برای یک ویدیو اضافه کرد، همچنین زمان نمایش و پنهان کردن را می‌توان مشخص کرد، به عنوان مثال می‌توان یک آگهی تبلیغاتی توله سگ را در 10 ثانیه و در 40 ثانیه دوم پنهان کرد.

نقاط نشانه ویدیو، UVP می تواند توابع جاوا اسکریپت یا کد جاوا اسکریپت را در یک زمان مشخص در حین پخش ویدیو فراخوانی کند.

API قدرتمند همراه با فایل‌های مثال، مجموعه کاملی از روش‌های API، از جمله پخش، مکث، توقف، پاک‌سازی با زمان، پاک‌سازی با درصد، حجم، و خیلی بیشتر.

HTTP Live Streaming / HLS / m3u8 و DASH MPEG mpd، پشتیبانی از پخش زنده ویدیو در همه مرورگرهای موبایل و دسکتاپ

پشتیبانی از چندین آهنگ صوتی ویدیویی / mp4، لطفاً توجه داشته باشید که این ویژگی با پشتیبانی مرورگر محدود شده است، مرورگرهایی که از ویژگی ویدیوی HTMLMediaElement.audioTracks پشتیبانی نمی‌کنند، دکمه هدفون را که اجازه تغییر آهنگ صوتی ویدیویی را می‌دهد نمایش نمی‌دهند.

پیمایش/بارگذاری تنبل، امکان مقداردهی اولیه UVP در اسکرول زمانی که پخش کننده در صفحه قابل مشاهده است، به این ترتیب برای مثال اگر پخش کننده در بخشی از صفحه وب باشد که قابل مشاهده نیست، مقداردهی اولیه / پخش نمی شود، در عوض UVP فقط زمانی که کاربر در حال پیمایش به قسمتی است که پخش کننده در آن اضافه شده است مقداردهی اولیه / پخش می شود.

ویدیوهای 360 همه جانبه VR / واقعیت مجازی 360 و پشتیبانی از حالت Cardboard با استفاده از WebXR اضافه می شوند، هر ویدیوی Html5 از جمله Mpeg Dash، HLS Native و HLS.JS پشتیبانی می شود، دستگاه خود را به یک ماشین ویدیوی واقعیت مجازی تبدیل کنید، این ویژگی امکان استفاده از عینک Cardboard را فراهم می کند. یا سخت افزار VR مانند Oculus Rift یا HTC Vive برای نمایش صحنه ویدیویی VR 360.

انتخابگر زیرنویس اختیاری. UVP از چندین زیرنویس پشتیبانی می کند، آنها را می توان به راحتی تنظیم کرد و در زمان اجرا با استفاده از یک انتخابگر زیرنویس اختیاری تغییر داد.

پشتیبانی از رنگ HEX / CSS دکمه ها را می توان با استفاده از یک رنگ هگزا دسیمال (مثلا: #FF0000) با CSS ساده تغییر داد و حتی بیشتر، ما این کار را به روشی جالب انجام داده ایم که تمام گرافیک ها بافت را حفظ می کنند و در عین حال اعمال می شوند.

رمزگذاری اختیاری منبع / مسیر زیرنویس. استفاده از این ویژگی به کاربر/نرم افزار اجازه نمی دهد منبع/مسیر زیرنویس را از منبع صفحه ببیند/دزدیده باشد.

پشتیبانی از VAST “Video Ad Serving Template” اضافه شده است، در حال حاضر فقط از تبلیغات خطی و غیرخطی تک یا چندگانه (پاد) ویدئو/ویدئو (پیش از پخش، میان پخش، پس از پخش) پشتیبانی می کند.

امکان تنظیم زمان شروع به VAST قبل، اواسط، تبلیغات پس از رول، به طور پیش‌فرض قالب VAST شامل این ویژگی نمی‌شود، بنابراین اگر چندین تبلیغ ویدیویی در یک فایل VAST XML دارید، اکنون می‌توانید آن را تنظیم کنید.

پشتیبانی از VMAP (فیلم پخش چندگانه ویدئویی دیجیتال)، این برای ایجاد یک لیست پخش VAST و افزودن وقفه های تبلیغاتی در زمان های مشخص بسیار مفید است.

پشتیبانی از SDK های تبلیغات رسانه ای تعاملی – IMA SDK برای HTML5 و DFP / پشتیبانی از برچسب های IMA Google Doubleclick، که به شما امکان می دهد تگ های Google Adsense for Video را برای پخش تبلیغات ویدیویی PreRoll (خطی)، Mid-Roll، Post-Roll، VMAP+Bumper قرار دهید.

انتخابگر اندازه / سرعت پخش اختیاری. UVP از چندین نرخ/سرعت پخش پشتیبانی می‌کند، می‌توان آن‌ها را به راحتی تنظیم کرد و در زمان اجرا با استفاده از انتخاب‌کننده نرخ/سرعت پخش اختیاری تنظیم کرد.

تاریخ بروز رسانی : 28 خرداد 1402

سامانه پشتیبانی تیکت : کلیک کنید

نظرات و دیدگاه ها

2 دیدگاه برای افزونه پخش فایل های تصویری وب سایت Ultimate Video Player

 1. مهدیه راضی

  سلام
  من خریداری کردم لطف میکنید برای من نصب کنید؟

  0
  0
  • مدیر فنی

   سلام
   دسترسی هاست خودتون رو از بخش تیکت ارسال کنید

 2. عبدالله پیرو

  افزونه خوبیه
  آخرین نسخه هستش درسته؟

  0
  0
  • مدیر فنی

   بله آخرین نسخه هستش

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *