افزونه CatFolders Pro

  • کاملاً فارسی
  • نصب رایگان توسط آذرتم
  • پشتیبانی مادام العمر و دسترسی به فایل
  • نسخه نهایی

185,000 تومان

درباره این محصول بیشتر بدانید

افزونه CatFolders Pro یک پلاگین کاربردی و حرفه ای وردپرس است که شما را قادر میسازد تا  مرتب سازی و پوشه بندی رسانه های سایت خود را به بهترین نحو انجام دهید. پلاگین CatFolders Pro در حقیقت یک پلاگین وردپرس است که برای بهبود سازماندهی و مدیریت فایل های رسانه ای در کتابخانه رسانه وردپرس ساخته شده و طیف گسترده ای از خصوصیات را با هدف بهبود سرعت و عملکرد دسته بندی و بازیابی فایل های رسانه ای ارائه می دهد.

بررسی افزونه CatFolders Pro
در این افزونه قدرتمند، وردپرس به شکل پیش فرض ساده طراحی شده است و قابلیت های متنوعی را ارائه نمی دهد و هنگامی که ساخت سایت وردپرسی خود را آغاز می کنید، سایت شما تقریباً خالی از محتوا و رسانه است. اما با گذشت زمان میتوانید فایل های رسانه ای بسیاری از جمله تصاویر، صدا، ویدئو یا فایل های پی دی اف به ویژه اگر یک وب سایت عکاسی، موسیقی یا نمونه کار دارید، آپلود کنید به مرور زمان، متوجه خواهید شد که یکی از اساسی‌ترین قسمت های سیستم مدیریت محتوا کتابخانه رسانه وردپرس بشمار میرود.بنابراین در صورتی که تعداد بسیاری رسانه داشته باشید، طبیعتا مدیریت کردن آنها برای شما بسیار سخت خواهد بود. پس در نتیجه مناسب ترین راهکار پوشه بندی رسانه ها می باشد.

افزونه مرتب سازی و پوشه بندی رسانه های وردپرس CatFolders Pro یک افزونه قدرتمند و حرفه ای است که قابلیت های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد که به کمک آنها میتوانید مدیریت کاملی روی بخش رسانه های سایت خود داشته باشید و آنها را پوشه بندی کنید. این افزونه همچنین به شما امکان این رامی دهد تا فایل های آپلود شده را بر اساس معیارهای مختلفی از جمله نام، تاریخ، نویسنده و دیگر موارد مرتب نمائید. این پلاگین همچنین امکان میدهد تا تعداد بیشماری زیرپوشه را در پوشه اصلی ایجاد کنید. این مزیت سطح دقیق تری از سازماندهی را ایجاد می کند و دسته بندی و مدیریت فایل های رسانه ای را راحت تر می کند.و  علاوه بر آن، فایل های SVG را به خوبی تحت پشتیبانی قرار میدهد.

این افزونه وردپرس همچنین به کاربران اجازه می‌دهد تا در ابتدا یک پوشه را انتخاب کرده و سپس چندین فایل را از رایانه خود در آن پوشه آپلود کنند. که علاوه بر این گزینه، کاربران می‌توانند پوشه‌ها را از فضای ذخیره‌سازی خود به کتابخانه رسانه وردپرس در یک عملیات drog and drop حرفه ای آپلود نمایند.

امکانات افزونه CatFolders Pro

1- فایل ها را در یک پوشه خاص آپلود کنید

آپلودکننده کتابخانه رسانه پیشرفته این افزونه به شما امکان می دهد در آغاز یک پوشه را انتخاب کرده و بعد چندین فایل را از رایانه خود در آن پوشه آپلود کنید که علاوه بر این می‌توانید پوشه‌های بسیاری را از فضای ذخیره‌سازی خود به کتابخانه رسانه وردپرس در یک بار drog and drop آپلود نمائید.

2- پشتیبانی از حالت شبکه ای و لیستی

تمامی فایل‌های موجود در یک پوشه انتخابی در حالت لیستی قابل مرتب‌سازی هستند، یعنی می‌توانید لیستی از فایل‌های خود را بر اساس نام فایل، نویسنده، تاریخ و نوع پست سفارشی که در آن آپلود می‌شوند به آسانی مرتب نمائید.

3- گزینه های مرتب سازی پیشرفته

این گزینه یک روش فوق العاده و مناسب برای مرتب‌سازی پوشه ها بحساب می آید که در آن می‌توانید فایل‌ها را بر اساس نام فایل، تاریخ ایجاد، تاریخ اصلاح، نویسنده، جدیدترین یا قدیمی‌ترین و غیره مرتب سازی کنید.

4- ساخت پوشه های فرعی

افزونه CatFolders Pro به شما امکان این را می دهد تا بتوانید یک پوشه اصلی ایجاد کرده و بعد به شکل بی نهایت به آن زیرپوشه اضافه کنید. این گزینه موجب بهبود پوشه بندی فایل های شما می شود و در  به شما کمک می کند تا رسانه های مد نظر خود را به سادگی پیدا کنید.

تنظیمات صفحه اصلی

5- مجوزهای دسترسی به پوشه

شما می توانید با این پلاگین مجوزهای پوشه را که بر اساس نقش های کاربر و شامل افزودن پوشه های جدید، مشاهده و ویرایش آن میباشد، تنظیم کنید این مزیت برای زمانی که شما چندین نویسنده دارید که نیاز است از رسانه های شما استفاده کنند، می تواند بسیار فوق العاده باشد.

6- آپلود حرفه ای پوشه ها از کامپیوت

با استفاده از رابط کاربری drog and drop این افزونه می توانید انواع رسانه ها را از رایانه خود در وردپرس دانلود کنید.

7- پشتیبانی از صفحه سازها

این افزونه پرطرفدارترین و بهترین صفحه سازهای وردپرس از جمله: المنتور، دیوی، ویژوال کامپوزر و… تحت پشتیبانی قرار میدهد.

8- جستجوی ایجکس پوشه ها

در این پلاگین میتوانید پوشه مورد نیاز خود را سریعا با یک عملکرد جستجوی قدرتمند فوری که در ویرایشگر صفحه یا پست شما قرار دارد، پیدا کنید.

9- مرتب سازی بر اساس اندازه فایل

می توانید اندازه فایل ها را به راحتی محاسبه و سپس آنها را بر اساس اندازه مرتب کنید و کتابخانه رسانه وردپرس خود را در صورت نیاز تمیز نمائید.

10- قابل تنظیم

این افزونه حرفه ای به شما امکان می دهد ظاهر و احساس لیست اسناد خود را همچون صفحه بندی، تغییر طرح، تعداد ستون ها و موارد دیگر سفارشی کنید.

سایر ویژگی های افزونه CatFolders Pro

 سازماندهی سریع تر رسانه ها

در این افزونه میتوانید فایل های رسانه ای مختلف را در پوشه های رسانه وردپرس خود دسته بندی و  آنها را به آسانی در ویرایشگر صفحه یا پست پیدا کنید.

 به سادگی دراگ اند دراپ کنید

با این افزونه حرفه ای دیگر نیازی به سازماندهی فایل‌ها و پوشه‌های رسانه در وردپرس نیست زیرا می توانید تنها با drog and drop کردن رسانه ها آنها را مرتب سازی و پوشه بندی کنید.

 فیلتر اضافی و سفارش

این افزونه پوشه ها و سطوح پوشه نامحدود را با حداکثر سهولت ارائه می دهد. همچنین با فهرست رسانه های وردپرس و نمای شبکه کار می کند تا به شما کمک کند فایل ها را با سرعت زیادی فیلتر و جستجو کنید.

افزونه هوشمند CatFolders Pro

این افزونه به شما امکان این را می دهد تا فایل‌ها را به صورت حرفه ای انتخاب و مرتب کنید، دسته‌ها را داخل پوشه‌ها قرار دهید، گالری‌های زیبا ایجاد کرده و فایل‌ها را به روش‌های متعددی مرتب نمائید.

افزونه CatFolders Pro

افزونه CatFolders Pro یک پلاگین پیشرفته وردپرس است که به شما کمک می کند تا با استفاده از رابط کاربری آسان تمامی رسانه های وردپرس خود را مرتب سازی و پوشه بندی کنید. هم اکنون می توانید این پلاگین قدرتمند را همراه با قابلیت های ان از آذرتم خریداری کنید.

All in One SEO شما را در بهبود این عناصر راهنمایی می کند که بر سئوی موبایل و دسکتاپ تأثیر می گذارد:

بهینه‌سازی عنوان و توضیحات متا: محدودیت‌های کاراکتر را بررسی کنید و کلمه کلیدی تمرکز خود را وارد کنید
استفاده از کلمه کلیدی فوکوس: AIOSEO بررسی خواهد کرد که آیا کلمه کلیدی فوکوس خود را در عنوان، توضیحات متا، اولین جمله، برخی از زیرعنوان ها و برخی متن جایگزین تصویر (در صورت لزوم) لحاظ کرده اید.
خوانایی: هر صفحه یک امتیاز آسان خواندن Flesch دریافت می کند. این شما را تشویق می کند که به زبان انگلیسی ساده بنویسید. AIOSEO همچنین استفاده از پاراگراف ها و جملات کوتاه را بررسی می کند.
قابلیت اسکن: پلاگین استفاده کافی از عنوان های فرعی و همچنین تصاویر و ویدئو (در صورت لزوم) را بررسی می کند. این امر اسکن محتوا را آسان تر می کند، به خصوص در دستگاه های تلفن همراه.

پیش نمایش انگلیسی افزونه

تاریخ بروزرسانی:27 اردیبهشت 1403

نظرات و دیدگاه ها

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “افزونه CatFolders Pro”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *